Chamber of Commerce of Turkey and Switzerland

Handelskammer der Türkei und Schweiz

Türk-İsviçre Ticaret Odası

Fuar Hizmetleri

Fuar Hizmetleriİzmir, kongre ve fuar kenti olma yolunda attığı önemli adımlar sayesinde, uluslararası standartlarda fuar alanlarına sahip olmuştur. Bu kapsamda özellikle maden, şehircilik, tarım, moda ve turizm alanlarında olmak üzere çeşitli sektörlerde yurtdışı ve yurtiçi firmalara ev sahipliği yapmaktadır. Firmaların ürünlerini teşhir edebildiği 240 bin metrekarelik alanda 7 blok halinde inşaa edilen yeni fuar alanı, havaalanına 10 dakikada, kent merkezine ise 15 dakika uzaklıktadır.

Türk – İsviçre Ticaret odası bu konuda üyelerine fuar alanı tahsisi ve stand inşaası taşeronluğu konularında aracılık hizmetleri kapsamında, anlaşmalı organizatör ve imalatçı yerel firmalar ile dirsek teması kurarak gerekli desteği sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi için yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

İsviçre'de Gayrimenkul Fırsatları

 

ALPLER’DE SİZE ÖZEL GAYRİMENKULLER

 

Rahat, huzurlu bir daireden, seçkin bir dağ evine kadar geniş bir gayrimenkul seçeneğine sahip olan Andermatt Swiss Alps, İsviçre'nin kalbinde çeşitli yaşam seçenekleri sunmaktadır.

 

Son yıllarda Andermatt, yapılan yatırımlar ve gelişmelerle dört mevsim keyfini sürebileceğiniz bir yerleşim yerine dönüşmüştür. Apartman daireleri, oteller ve dağ evleri, golfçüleri cezbeden 18 delikli Golf sahası, sadece İsviçre’nin en modern kayak merkezi olmanın dışında, merkez İsviçre’nin en büyük kayak pisti olan Ski Arena, bölgenin gelişmesini ve sevilmesini sağlamıştır.

 

DAHA FAZLA ..