Chamber of Commerce of Turkey and Switzerland

Handelskammer der Türkei und Schweiz

Türk-İsviçre Ticaret Odası

Hakkımızda

logo big writing

Türk-İsviçre ticaret odası derneği Türkiye ve İsviçre arasındaki ticari, ekonomik ve kültürel ilişkileri geliştirme amacı ile kurulmuştur. Bu hedefe ulaşmak için Türk ve İsviçre makamları, ekonomik ve kültürel dernekler, işletmeler, tüccar ve sansyiciler ile temas halindedir. Oluşabilecek zorluklarda arabuluculuk yapmayı ve Türk - İsviçre ekonomik ilişkilerini kapsayan her alanda bilgi vererek, ticari- ve ekonomik politikası hakkında rapor ve görüş sunmayı hedeflemektedir. Dernek her alanda tarafsızlığını korumayı ilke edinmiştir.

İsviçre'de Gayrimenkul Fırsatları

 

ALPLER’DE SİZE ÖZEL GAYRİMENKULLER

 

Rahat, huzurlu bir daireden, seçkin bir dağ evine kadar geniş bir gayrimenkul seçeneğine sahip olan Andermatt Swiss Alps, İsviçre'nin kalbinde çeşitli yaşam seçenekleri sunmaktadır.

 

Son yıllarda Andermatt, yapılan yatırımlar ve gelişmelerle dört mevsim keyfini sürebileceğiniz bir yerleşim yerine dönüşmüştür. Apartman daireleri, oteller ve dağ evleri, golfçüleri cezbeden 18 delikli Golf sahası, sadece İsviçre’nin en modern kayak merkezi olmanın dışında, merkez İsviçre’nin en büyük kayak pisti olan Ski Arena, bölgenin gelişmesini ve sevilmesini sağlamıştır.

 

DAHA FAZLA ..