Chamber of Commerce of Turkey and Switzerland

Handelskammer der Türkei und Schweiz

Türk-İsviçre Ticaret Odası

PR Hizmetleri

PR HizmetleriOdamız personeli bünyesinde bulunan uzman ekiplerce sunulan, ürün lansmanı, kurumsal tanıtım faaliyetleri, sergi, toplantı, seminer ve panel benzeri gereksinimleriniz için PR hizmetleri sağlanmaktadır.

Ayrıca üyeler, Türkiye' de faaliyete geçme girişimleri kapsamında, websitesi, kurumsal kimlik tasarım, baskı ve reklam gibi altyapı hazırlıkları ile ilgili olarak anlaşmalı firmalarca sunulan avantajlı paketlerden faydalanma şansına sahip olacaklardır.

Daha fazla bilgi için yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

İsviçre'de Gayrimenkul Fırsatları

 

ALPLER’DE SİZE ÖZEL GAYRİMENKULLER

 

Rahat, huzurlu bir daireden, seçkin bir dağ evine kadar geniş bir gayrimenkul seçeneğine sahip olan Andermatt Swiss Alps, İsviçre'nin kalbinde çeşitli yaşam seçenekleri sunmaktadır.

 

Son yıllarda Andermatt, yapılan yatırımlar ve gelişmelerle dört mevsim keyfini sürebileceğiniz bir yerleşim yerine dönüşmüştür. Apartman daireleri, oteller ve dağ evleri, golfçüleri cezbeden 18 delikli Golf sahası, sadece İsviçre’nin en modern kayak merkezi olmanın dışında, merkez İsviçre’nin en büyük kayak pisti olan Ski Arena, bölgenin gelişmesini ve sevilmesini sağlamıştır.

 

DAHA FAZLA ..